Zbulohet e ardhmja e Elseid Hysaj

Shpërndaje


Elseid Hysaj lë gjithçka të hapur mbi të ardhmen. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare foli në Sky Sport,
duke theksuar se e ndjente veten mirë te Napoli që me ardhjen e trajnerit Gattuso. Megjithatë nuk e ndjeu ende për të dhënë garanci se do të
qëndronte aty pasi është ende në një periudhë reflektimi.
” Unë kam pasur më shumë besim nga Gatuzo dhe është normale që të jap më shumë për këtë skuadër. Napoli është si shtëpia
ime tashmë. Gjendem këtu prej 5 vitesh dhe familja ime ndjehet mire. Por në jetë dhe në futboll nuk i dihet kurrë se çfarë mund të ndodhë”, është
mjaftuar të thotë mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare, i cili pas 90 minutave ndaj Genoas, qendroi në stol në barazimin 2-2 përballë Milanit.


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »