VIDEO/ I fiksuar pas golave të shënuara, por Rei Manaj tund gabimisht rrjetën e Barcelonës B

Shpërndaje

Barcelona B është duke u ndeshur në transfertë kundër Ibizës. Rei Manaj është në formën më të mirë teksa ka realizuar 9 gola në këtë sezon dhe është golashënuesi i katalanasve të vegjël. Por në ditën e sotme sulmuesi shqiptar ka ngatërruar portën.

Pas një ekzekutimit të goditjes së këndit të Ibizës, Manaj ka devijuar topin drejt portës së Barcelonës dhe portieri e kishte të pamundur që të reagonte duke u surprizuar nga trajektorja e topit. Megjithatë është vetëm pjesa e parë dhe sulmuesi i Shqipërisë ka mundësinë që të shlyej gabimin e tij. /Sport Ekspres/

Burimi: sportekspres.com


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »