Vecino shërohet nga COVID-19

Shpërndaje

Mesfushori i Interit, Matias Vecino është shëruar nga COVID-19 dhe do bëjë disa testime para se t’i bashkohet grupit.

Lojtarët e “Neurazzurëve” kanë nisur të shërohen, ndërsa edhe portieri Samir Handanovic kishte rezultuar negativ.

Portieri pritet të rikthehet ndaj Bolognas, kurse Vecino ndoshta do jetë i gatshëm për këtë sfidë. Sidoqoftë, dyshja mbrojtëse Stefan de Vrij dhe Danilo D’Ambrosio vazhdojnë të jenë pozitiv dhe qëndrojnë në karantinë.

© SYRI.net


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »