Tirana-Kukesi, a do mbyllet perfundimisht apo do të rihapet kampionati?

Shpërndaje

Çfarë ndodhi dhe pritet të ndodhë në Kategorinë Superiore? Si u paraqiten dy pretendentet për titull? Po si i drejtohen duelit direkt të fundjaves? Po ne zonen e Europes, kush shihet si favorit?


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »