Tashmë është zyrtare, Barcelona i ndërpret kontratën futbollistit shqiptar. Shkak bëhet…

Labinot Kabashi nuk do të vazhdojë të jetë më pjesë e Barcelonës B, teksa ditën e…

Bojkoti i kampionatit shqiptar, reagon FIFA & UEFA! (LETRA)

FIFA dhe UEFA kanë reaguar për bojkotin e kampionatit të Kategorisë Superiore përmes një letre të…

Illyrius Motorsport organizon garën e pare e kampionatit kombetar te Go Kart

Pas disa muajsh te veshtire per shkak te situates se krijuar nga Covid-19, Illyrius Motorsport iu…

Eliminimi i Tiranës, reagon Liga Profesioniste: Vetëm me më shumë mbështetje nga qeveria futbolli shqiptar mund të

Liga Profesioniste e Futbollit, ka bërë një reagim në faqen zyrtare, pas eliminimit të Tiranës nga…

Koeman në “qiellin e shtatë”: Barça ime, më e mirë nga sa mendoni të gjithë

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, deklaroi se skuadra e tij është më e mirë se ajo…

E padëgjuar më parë, lojtari i Çelsit punëson trajner personal për të rifituar vendin e titullarit

Kallum Odson Hodoi ka punësuar një trajner personal, në mënyrë që të rifitojë vendin e titullarit…