Kategoria Superiore dhe e Parë “zjarr”: Finale në Tiranë, Elbasan dhe Burrel (FOTO)

Superiorja dhe Kategoria e Parë rikthehen sot në fushë dhe në plan janë takime mjaft të…

Bojkoti i kampionatit shqiptar, reagon FIFA & UEFA! (LETRA)

FIFA dhe UEFA kanë reaguar për bojkotin e kampionatit të Kategorisë Superiore përmes një letre të…

Koeman në “qiellin e shtatë”: Barça ime, më e mirë nga sa mendoni të gjithë

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, deklaroi se skuadra e tij është më e mirë se ajo…

E padëgjuar më parë, lojtari i Çelsit punëson trajner personal për të rifituar vendin e titullarit

Kallum Odson Hodoi ka punësuar një trajner personal, në mënyrë që të rifitojë vendin e titullarit…

E KRYER: Barcelona merr talentin e Ajax-it, fiton garën me Bayernin

Barcelona me shumë mundësi do të firmosë me mbrojtësin e Ajaxit, Sergino Dest. Katalanasit e duan…

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta biznesmeni dhe ish-presidenti i klubit shqiptar

Një lajm i trishtë la ardhur sot për botën e sportit. Ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani,…

Andi Lila letër të hapur Dukës: Po i kërkon qeverisë atë që nuk e bën vetë, mos u ndiko nga këshilltarët mediokër

Andi Lila nëpërmjet një letre të hapur presidentit të FSHF-së, Armand Duka, i thotë këtij të…

Allegri te Roma? Flet trajneri

Allegri ngjall spekulimet për të ardhmen e tij: Roma? Le të shohim. Roma mund të ndryshoj…

Forbes: Ja futbollistët më të paguar në botë!

Lionel Messi, tashmë mund ta quani edhe… miliarder. Revista “Forbes” ka realizuar një listë të futbollistëve…

Translate »