EKSKLUZIVE/ FASK bën lajmërimin për spektatorët në DRAG RACE 2021

Këtë fundjavë në Aeroportin Adem Jashari, në pistën e vjetër të Sllatinës në Prishtinë, do të…

Kategoria Superiore dhe e Parë “zjarr”: Finale në Tiranë, Elbasan dhe Burrel (FOTO)

Superiorja dhe Kategoria e Parë rikthehen sot në fushë dhe në plan janë takime mjaft të…

Tjetër problem te Barcelona, katalanasit të përçarë. 4 lojtarë kundër Mesit

Plani i presidentit Bartomeu për të ulur pagat e futbollistëve në vitet e parë të kontratave…

Shtohen rastet me COVID-19, ndërpritet kampionati i parë Europian

Koronavorusi ka mbrërthyer keq mbarë botën dhe vijon përhapjen me shpejtësi. Pandemia famëkeqe po ndikon edhe…

Tashmë është zyrtare, Barcelona i ndërpret kontratën futbollistit shqiptar. Shkak bëhet…

Labinot Kabashi nuk do të vazhdojë të jetë më pjesë e Barcelonës B, teksa ditën e…

Illyrius Motorsport organizon garën e pare e kampionatit kombetar te Go Kart

Pas disa muajsh te veshtire per shkak te situates se krijuar nga Covid-19, Illyrius Motorsport iu…

Eliminimi i Tiranës, reagon Liga Profesioniste: Vetëm me më shumë mbështetje nga qeveria futbolli shqiptar mund të

Liga Profesioniste e Futbollit, ka bërë një reagim në faqen zyrtare, pas eliminimit të Tiranës nga…

Koeman në “qiellin e shtatë”: Barça ime, më e mirë nga sa mendoni të gjithë

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, deklaroi se skuadra e tij është më e mirë se ajo…

E padëgjuar më parë, lojtari i Çelsit punëson trajner personal për të rifituar vendin e titullarit

Kallum Odson Hodoi ka punësuar një trajner personal, në mënyrë që të rifitojë vendin e titullarit…

E KRYER: Barcelona merr talentin e Ajax-it, fiton garën me Bayernin

Barcelona me shumë mundësi do të firmosë me mbrojtësin e Ajaxit, Sergino Dest. Katalanasit e duan…

Translate »