Kategoria Superiore dhe e Parë “zjarr”: Finale në Tiranë, Elbasan dhe Burrel (FOTO)

Superiorja dhe Kategoria e Parë rikthehen sot në fushë dhe në plan janë takime mjaft të…

Aksidenti tragjik/ Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Milanit

Një aksident tragjik ka tronditur së fundmi futbollin italian. Ish-futbollisti i të rinjve të Milanit, Simonlunka…

E padëgjuar më parë, lojtari i Çelsit punëson trajner personal për të rifituar vendin e titullarit

Kallum Odson Hodoi ka punësuar një trajner personal, në mënyrë që të rifitojë vendin e titullarit…

Sporti në zi/ Ndahet nga jeta biznesmeni dhe ish-presidenti i klubit shqiptar

Një lajm i trishtë la ardhur sot për botën e sportit. Ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani,…

Andi Lila letër të hapur Dukës: Po i kërkon qeverisë atë që nuk e bën vetë, mos u ndiko nga këshilltarët mediokër

Andi Lila nëpërmjet një letre të hapur presidentit të FSHF-së, Armand Duka, i thotë këtij të…

Allegri te Roma? Flet trajneri

Allegri ngjall spekulimet për të ardhmen e tij: Roma? Le të shohim. Roma mund të ndryshoj…

Translate »