Aksidenti tragjik/ Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Milanit

Një aksident tragjik ka tronditur së fundmi futbollin italian. Ish-futbollisti i të rinjve të Milanit, Simonlunka…

Andi Lila letër të hapur Dukës: Po i kërkon qeverisë atë që nuk e bën vetë, mos u ndiko nga këshilltarët mediokër

Andi Lila nëpërmjet një letre të hapur presidentit të FSHF-së, Armand Duka, i thotë këtij të…

Forbes: Ja futbollistët më të paguar në botë!

Lionel Messi, tashmë mund ta quani edhe… miliarder. Revista “Forbes” ka realizuar një listë të futbollistëve…

Zbulohet ekipi i ri i vedat muriqit

Oferta zyrtare për Muriqin nga Italia dhe Anglia. Largimi i shpejtë i Vedat Muriqit nga Fenerbahçe…

Translate »