Situate kaotike tek Interi,shkon në 4 numri i futbollistëve të prekur me COVID-19

Shpërndaje

Situata nuk duket aspak e mire ne kampin zikalter teksa numri i futbollisteve te prekur me Covid-19 rritet. Prestigjozja “Gazzetta dello Sport” ka bere te ditur diten e sotme se ka shkruar ne 4 numri i te prekurve me me Koronavirus te Interi.

Pas Bastonit dhe Shkrinjarit, jane konfirmuar edhe 2 futbolliste te tjere te prekur. Behet fjalë per mesfushoret Roberto Galjardini dhe Raxha Naingolan.

Lajmi nuk eshte konfirmuar akoma nga klubi. Kujtojme qe Interi do te perballet në daten 17 tetor ndaj Milanit, në derbin e Madonines.


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »