Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar

Shpërndaje

Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar

Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar me këtë mbishkrim…”JAM I PREFERUARI I TË DASHURËS TËNDE”

Maluma dhe futbollisti i njohur, Neymar, ishin shokë deri në momentin që ndërhyri ish e dashura e këngëtarit, Natalia Barulich.

Gjatë gjithë verës, emri i saj u përfol për nje lidhje me Neymar. Edhe pse, bukuroshja e ka mohur të ketë diçka më shumë se miqësi me futbollistin.

Pas një video të publikuar nga shoqëria e Neymar, duke përqeshur këngën e re të Malumës, duket se këngëtari ka vendosur ti kthej thumbin duke publikuar disa imazhe me mbishkrim “El favorito de tu novia” që në shqip do të thotë ” I preferuari i së dashurës tënde”.

Pas këtij publikimi këngëtari mori mijëra komente, ku shihet se të gjithë kuptuan se për kë bëhet fjalë.

Ende nuk ka ndonjë koment nga ana e Neymar apo Nataliashur Neymar.


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »