Ngjarje e rëndë/ Aksident tragjik me makinë, humb jetën në moshën 20-vjeçare futbollisti shqiptar

Shpërndaje

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditët e fundit. Futbollisti 20-vjeçar, Jetëlir Hasanika humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Gjermani.

Shqiptari i Kosovës, aktivizohet te klubi Ulm 1905, në ligën amatore gjermane. Lajmi për vdekjen e tij është bërë publik nga vetë familja Hasani si dhe klubi i Ulm nëpërmjet faqes zyrtare në “Facebook”. Trupi i pajetë i 20-vjeçarit është sjellë në Prishtinë, për t’u varrosur ditën e sotmen.


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »