Leonardo Bonucci pozitiv me Covid-19

Shpërndaje

Faqja zyrtare e Juventus ka konfirmuar se Leonardo Bunucci ka rezultutar pozitiv me virus dhe lojtari eshte izoluar ne shtepi.

Shtohen problemet e mbrojtjes te Juventusi pasi ditet e fundit rezultoi pozitiv edhe mbrojtesi turk Demiral.


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »