E bujshme: Agjenti dhe babai i Haaland takojne drejtuesit e Barcelones dhe Real Madrid

Shpërndaje

Haaland eshte lojtari me i kerkuar i momentit dhe kjo nuk ka dyshime pasi ai kerkohet nga klubet me te medha te Europes si Real Madrid,Barcelona, Chelsea,Manchester City,Manchester United.Eksperti i merkatove,Fabrizio Romano ka konfirmuar se agjenti dhe babai i lojtarit jane takuar sot me drejtuesit e Barcelones per te shpjeguar projektin e ri te klubit.

Raportohet se pas ketij takimi,ata kane udhetuar gjithashtu edhe ne Madrid per tu takuar me drejtuesit e Rrealit per nje transferim te mundshem te tij.

Gara mbetet akoma e hapur dhe e ashper pasi Dortmund kerkon 180 miliom euro.


Shpërndaje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »