SG, ja sa kanë harxhuar sheikët për një… gjysmëfinale

Paris SG siguroi gjysmëfinalen e Champions për herë të parë pas 25 vjetësh, përderisa gjysmëfinalja e…

Cfare risish do te kete ne rregullat e champions league

Rifillimi i kompeticioneve të UEFA-s sjell edhe një sër të rejash, sa i takon rregullores së…

Dy yjet e Atletico Madridit dalin pozitivë me koronavirus

Dy raste pozitive me Covid-19 në Atletico Madrid. Atletico Madrid ka lajmëruar sonte se kanë dy…

Inter mund të ëndërrojë, Messi ndjek shembullin e babait

Pas lajmit se babai i Messi-t ka blerë një shtëpi në Milano, ka ardhur një tjetër…

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Zidane gëzon tifozët e Real Madrid para ndeshjen ndaj Man City. Zinedine Zidane ka dhënë lajme…

Makina elektrike e Sony është ende në zhvillim

Nuk e dimë nëse e dije apo jo, por edhe Sony e ka një projekt për…

Sheiku që dështoi të blinte Newcastle, tani po synon ta blejë Milanin

Ac Milan mund të bëhet me pronarë të rinj. Pas dështimit të operacionit për blerjen e…

Moto GP anulon tre gara të tjera, por në nëntor do të ketë një surprizë

Kalendari i Moto GP 2020 vazhdon të modifikohet për shkak të emergjencës coronavirus. Federata ndërkombëtare dhe…

Lamborghini Essenza SCV12 nuk do të jetë i ligjshëm për tu vozitur në rrugë publike

Essenza SCV12 është pashaporta më speciale për botën eksluzive të Lamborghini, kështu thotë vetë kompania. Emri…

Messi tek Inter? Vjen lajmi që askush nuk e priste

Po vazhdon të përflitet për një kalim të mundshëm të Messit tek skuadra e Interit. Drejtori…

Translate »