“Kombëtarja ka krijuar identitet të vetin”, kapiteni Berisha: Sot treguam vlera…

Kapiteni i Kombëtares, Etrit Berisha, u shpreh i kënaqur për përformancën që Shqipëria bëri në sfidën…

NADAL NË HISTORI, JA SHIFRAT E ÇMENDURA PAS TRIUMFIT NË ROLAND GARROS

Rafael Nadal skalit emrin në historinë e tenisit. 34-vjecari spanjoll, nr.2 i botës triufmoi në edicionin…

“Kam puthur një të panjohur”, rrëfehet Lei Kraja: Ja momenti intim për të cilin nuk pendohem

Lei Kraja është një nga moderatoret sportive më seksi në Shqipëri dhe interesi për të ditur…

Mbledhje e Ligës për kampionatin, merret vendimi për Superioren. Ja çfarë do të ndodhë

Liga e Profesionistëve ka vendosur sot me unanimitet të vazhdojë bojkotin e kampionatit të futbollit. Vendimi…

Legjenda braziliane duartroket vendimin e Duglas Kostës: Më mirë që iku nga Juvja

Në editorialin e tij për rrjetin “Betfair”, ish-fantazisti Rivaldo duartroket zgjedhjen e Duglas Kostës për të…

Futbollisti shqiptar largohet nga Lacio ne janar, ja ku da ta shohim të luaj…

Zyrtare/ Futbollisti shqiptar largohet nga Lacio ne janar, ja ku da ta shohim të luaj… Riza…

Haxhi Krasniqi mposht ‘bishën’ gjermane, shpallet kampion bote

Haxhi Robin Krasniqi është kampioni i ri në boks ai është i dëbuar në 1999 gjatë…

Përballja ndaj Bolivisë, Nejmar thyen rekordin 9-vjeçar të Leo Mesit

Ylli brazilian Nejmar, ishte një nga më të mirët në fushë, në triumfin 5-0 që Brazili…

Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar

Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar me këtë mbishkrim…”JAM I PREFERUARI I TË DASHURËS…

Kampionat pa data, ja si u ndane grupet dhe cilat janë përballjet në Kategorinë e Parë për 2020-2021

Eshte hedhur diten e sotme shorti i Kategorisë së Parë për sezonin 2020-2021 si dhe u…