Telashet nuk kanë të sosur për Real para Interit

Los Blancos kanë marrë lajme të këqija para supersfidës me Interin në Ligën e Kampionëve. Listës…

I përfundon kontrata verën e ardhshme, Interi gati për goditjen e madhe në merkato

Xhorxhino Uinaldum është duke u ndjekur me kujdes nga Interi, i cili po përgatitet për një…

Turpi me Egbo, Halili gjeti Kupen si… preteks. Deden e kthen pasi e deboi me akuza para 7 vitesh

Çfarë ndodhi ditet e fundit ne klubin kampion? Vertet ishte eleminimi nga Kupa arsyeja kryesore qe…

Nations League fillon të vendosë fituesit e grupeve: nëntë ndeshje delikate, ku spikat Portugali-Francë

Nëntë ndeshje delikate, me kampionët e botës në fushë kundër kampionëve të kompeticionit, apo edhe Gjermania…

“Ndeshja me Shqipërinë e panevojshme”, flet Shaland: Ja pse nuk fituam në Ligën e Kombeve

Shqipëria dhe Kosova do të përballen ditën e nesërme, në miqësoren vëllazërore, duke filluar nga ora…

Përplaset me presidentin, largohet trajneri i parë në Superiore pas vetëm 2 ndeshjesh?

Furtunë” te Laçi pas barazimit në sekondat e fundit ndaj Kastriotit. Armando Cungu nuk do të…

Tërbohet Zhoze Murinjo, Bejlin do e stërvisë asistenti i trajnerit të Arsenalit: Nuk është normale kjo që po ndodh

Zhoze Murinjo nuk është aspak i lumtur për tre lojtarët e tij që do të shkojnë…

Barcelona në krizë financiare, në janar gati të largojë këta 5 lojtarë

Barcelona është e gatshme të shesë pesë lojtarë në merkaton e janarit, me francezin Ousmane Dembele…

Milan-i sfidon Inter-in dhe Juventus-in për një talent të madh

Një emër i ri ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha të Serisë A. Bëhet fjalë…

Lumë kërkesash, shpërthen ish-sulmuesi i Juventusit që iu ofrua Partizanit: Vajza boll më!

Sulmuesi bullgar Veleri Bozhinov përveçse një bomber, duket se është një prej futbollistëve më të adhuruar…