10 lojtarët më të mirë deri më tani

Lionel Messi, Nabil Fekir dhe Toni Kroos konsiderohen nga Observatori i Futbollit CIES si tre nga…

Vecino shërohet nga COVID-19

Mesfushori i Interit, Matias Vecino është shëruar nga COVID-19 dhe do bëjë disa testime para se…

Manchester City konfirmon: Agüero largohet në verë

Diten e sotme, Manchester City ka konfirmuar se nuk do ta vazhdojë kontratën me sulmuesin Agüero…

Interviste me Ledio Balliu

LS Media ka realizuar një interviste ekskluzive me Ledio Balliu ai është një lojtar i U17…

UEFA publikon listën e re , ja skuadra më e mirë shqiptare në Europë …

Kukësi është skuadra që ka më shumë pikë në renditjen e Europës për klube. UEFA ka…

Interviste me Alesio Caushaj

LS Media ka realizuar nje interviste eksluzive me Alesio Caushaj ju ftojme ta lexoni me poshte…

E pabesueshme në Europa League, Dinamo e Zagrebit përmbys Tottenhamin

Nëse beson, gjithçka mund të arrihet. Kjo u vërtetua edhe sonte në ndeshjen e Europa League…

Lewandowski zbulon tre futbollistët që i kishte idhuj në fëmijëri (FOTO LAJM)

Robert Lewandowski foli për fëmijërinë e tij dhe idhujt në një intervistë me ish fituesin e…

Rasti Ramsey: te Juve, thirrur nga Uells “Ne nuk do të rrezikojmë”

Mesfushori u ndal para Cagliari për një dëmtim të rectus femoris të kofshës së djathtë. Page,…

Barcelona shkatërron Huesca 4-1. Messi shënon 2 gola!

Lionel Messi shënoi dy herë dhe bëri një tjetër në ditën kur barazoi rekordin e Xavi…

Translate »