Ekskluzive/ “Jam në bisedime me një ekip të Superiores”, Mirsad Jonuz po mendon largimin nga Katari

Ish-trajneri i Vllaznisë dhe emri i njohur për ambientin sportiv në Shqipëri, Mirsad Jonuz, mund të…

“Shokuese se si e pësuam golin e parë”, trajneri i Bylisit: Me Kastrioti e njëjta gjë si me Partizanin, tregon shumë…

Partizani ka fituar lehtësisht në përballjen e luajtur në “Air Albania” kundër Bylisit. Takimi u hap…

Si e harroi Dortmundi Hummelsin në stadium?

Një episod i rrallë ka ndodhur pas takimit mes Borussia Dortmund dhe Koln në Bundesliga. Ai…

KUR MENDONI QE I KENI PARE TE GJITHA, SHIKONI NJE URUS TE FLUTUROJE” MBI AVENTADOR

Shpesh kemi parë video të cmendura në YouTube.Janë të pafundme dhe njëra prej tyre është hedhur…

Nga lufta në Serie A, Ismajli rrëfen ëndrrën e realizuar: Ja pse zgjodha Shqipërinë para Kosovës

“Me këmbëngulje dhe punë të palodhshme, gjithmonë do të arrish kënaqësinë e madhe”. Kjo është motoja…

E bujshme: Agjenti dhe babai i Haaland takojne drejtuesit e Barcelones dhe Real Madrid

Haaland eshte lojtari me i kerkuar i momentit dhe kjo nuk ka dyshime pasi ai kerkohet…

Tjeter problem per Realin: Ramos demtohet dhe mungon ne ndeshjet e rendesishme.

Eshte konfirmuar se Sergio Ramos ka pesuar nje demtim muskular ne ndeshjen e tij te fundit…

Thellohet skandali/ TV publik i Spanjës s’e përmend Kombëtaren e Kosovës as në reklamat para ndeshjes

Pas provokimit të gazetarit spanjoll i cili nuk përmendte emrin e Kosovës, televizioni publik i Spanjës…

10 lojtarët më të mirë deri më tani

Lionel Messi, Nabil Fekir dhe Toni Kroos konsiderohen nga Observatori i Futbollit CIES si tre nga…

Vecino shërohet nga COVID-19

Mesfushori i Interit, Matias Vecino është shëruar nga COVID-19 dhe do bëjë disa testime para se…

Translate »