Zlatan Ibrahimovic do jetë pjesë e filmit të ri Asterix dhe Obelix

Lajmet se suedezi do të merrte një rol në ‘Asterix dhe Obelix:The Silk Road’ morën një…

Kategoria Superiore dhe e Parë “zjarr”: Finale në Tiranë, Elbasan dhe Burrel (FOTO)

Superiorja dhe Kategoria e Parë rikthehen sot në fushë dhe në plan janë takime mjaft të…

E bujshme/ Revolucion në futboll! UEFA mendon heqjen e golit në fushën kundërshtare, ja sesi do vendoset…

Erdhi momenti që edhe UEFA të bëjë disa ndryshime në rregullat e lojës duke prekur temën…

VIDEO/ Miku i paftuar ndërpret ndeshjen, askush nuk mund ta kapte dot me shpejtësi

Ndeshja e futbollit në Australi mes Adelaide United dhe Macarthur është ndërprerë për disa sekonda. Kjo…

Revolucion në pagesë/ Të gjithë flasin për “Bitcoin”, ekipi i “Premier League” do marrë bonuset në këtë mënyrë

Revolucion në mënyrën e pagesës! Ekipi i Southampton në “Premier League” ka mbyllur marrëveshjen me një…

VIDEO/ Gafa më e madhe e bërë me VAR, në “Premier League” anuluan golin se…ngatërruan lojtarin

Në “Premier League” po vazhdon polemikat e mëdha edhe me aplikimin e teknologjisë VAR, por këtë…

Ekskluzive/ “Jam në bisedime me një ekip të Superiores”, Mirsad Jonuz po mendon largimin nga Katari

Ish-trajneri i Vllaznisë dhe emri i njohur për ambientin sportiv në Shqipëri, Mirsad Jonuz, mund të…

“Shokuese se si e pësuam golin e parë”, trajneri i Bylisit: Me Kastrioti e njëjta gjë si me Partizanin, tregon shumë…

Partizani ka fituar lehtësisht në përballjen e luajtur në “Air Albania” kundër Bylisit. Takimi u hap…

Si e harroi Dortmundi Hummelsin në stadium?

Një episod i rrallë ka ndodhur pas takimit mes Borussia Dortmund dhe Koln në Bundesliga. Ai…

KUR MENDONI QE I KENI PARE TE GJITHA, SHIKONI NJE URUS TE FLUTUROJE” MBI AVENTADOR

Shpesh kemi parë video të cmendura në YouTube.Janë të pafundme dhe njëra prej tyre është hedhur…

Translate »