“Po injorohet nga trajneri Gernot Rohr”, në Nigeri bën bujë deklarata e Patrick Eze: Do të luajë për Shqipërinë

Vetëm pak ditë më parë, golashënuesi i Kukësit, Patrick Eze, u shpreh i hapur për të…

VIDEO/ I fiksuar pas golave të shënuara, por Rei Manaj tund gabimisht rrjetën e Barcelonës B

Barcelona B është duke u ndeshur në transfertë kundër Ibizës. Rei Manaj është në formën më…

Pagë e çmendur/ Haland pritet të bëhet lojtari më i paguar i epokës së re

Erling Haland, ylli i Borussia Dortmund, është në prag të të qenit futbollisti më i paguar…

Si e harroi Dortmundi Hummelsin në stadium?

Një episod i rrallë ka ndodhur pas takimit mes Borussia Dortmund dhe Koln në Bundesliga. Ai…

Bayern, Matthaus “shkarkon” Flick dhe zbulon pasardhësin

Të fitosh gjithçka të mundshme dhe të kesh gjithsesi probleme. Kjo është situata e çuditshme e…

Nga lufta në Serie A, Ismajli rrëfen ëndrrën e realizuar: Ja pse zgjodha Shqipërinë para Kosovës

“Me këmbëngulje dhe punë të palodhshme, gjithmonë do të arrish kënaqësinë e madhe”. Kjo është motoja…

Conor McGregor konfirmon ndeshjen e tretë me Dustin Poirier: Do shihni kush është Mac!

Conor McGregor thotë se përballja e tij e tretë me Dustin Poirier është gati pasi data…

E BUJSHME: Neymar ndal rinovimin me PSG, arsyeja është Leo Messi!

Telenovela Neymar Junior duket se do të nisë përsëri këtë verë. Para disa javësh u bë…

DINAKU MINO RAIOLA! Kjo është shifra e pabesueshme që do të përfitojë nga shitja e Haaland

Mino Raiola njihet si një ndër agjentët më të mirë në futboll, teksa ka nën menaxhemin…

E bujshme: Agjenti dhe babai i Haaland takojne drejtuesit e Barcelones dhe Real Madrid

Haaland eshte lojtari me i kerkuar i momentit dhe kjo nuk ka dyshime pasi ai kerkohet…

Translate »