KUR MENDONI QE I KENI PARE TE GJITHA, SHIKONI NJE URUS TE FLUTUROJE” MBI AVENTADOR

Shpesh kemi parë video të cmendura në YouTube.Janë të pafundme dhe njëra prej tyre është hedhur…

KOLEKSIONI PERFEKT EKZISTON, DHE NDODHET NE GJEORGJI

Kemi parë shpesh herë nëpër rrjete sociale apo dhe YouTube koleksione të cmendura, makina që dhe…

LEWIS HAMILTON REZULTON POZITIV ME COVID-19!

Kryelajmi i të gjitha mediave botërore sot është se Lewis Hamilton ka rezultuar pozitiv me Covid…

Red Bull bën zgjedhjen/ Hulkenberg në vend të Albon

Duket se Red Bull e ka bërë zgjedhjen e tij për të zëvendësuar Alex Albon duke…

Intervistë me Dion Kajtazi

lajmesportive.al ka realizuar një intervisë eksluzive me Dion Kajtazi, të mos humbasim më shumë kohë Përshëndetje…

Illyrius Motorsport organizon garën e pare e kampionatit kombetar te Go Kart

Pas disa muajsh te veshtire per shkak te situates se krijuar nga Covid-19, Illyrius Motorsport iu…

SHIHNI NJË SSC TUATARA TEKSA I LË TARGAT NJË BUGATTI VEYRON DHE MË PAS LËSHOHET NË 390KM/H

SSC Tuatara është vërtet një rraket në rrota dhe një nga supermakinat me më shumë potencial…

Moto GP: Quartararo fiton në Barcelonë dhe merr kreun e Botërorit

Fabio Quartararo ka fituar Çmimin e Madh të Katalonjës në MotoGP dhe është kthyer në krye…

Dalin detaje të reja tronditëse për Schumacher

Doktori gjerman jep një detaj tronditës për Schumacher. Neurologu Erich Riederer, në një dokumentar mbi ish-kampionin…

2021 Nissan 400Z: Ajo që dimë deri më tani

Makinat sportive po kalojnë një moment – dëshmitar të Toyota Supra të ringjallur dhe Corvette të…

Translate »