Kalendari/ Nisja drejt sprintit final të Superiores, ndeshjet do të luhen mes dy ditëve

Tashmë është publikuar edhe kalendari i javës së 28-të të Superligës. Gjithashtu ky raund do të…

VIDEO/ Gafa më e madhe e bërë me VAR, në “Premier League” anuluan golin se…ngatërruan lojtarin

Në “Premier League” po vazhdon polemikat e mëdha edhe me aplikimin e teknologjisë VAR, por këtë…

Ekskluzive/ “Jam në bisedime me një ekip të Superiores”, Mirsad Jonuz po mendon largimin nga Katari

Ish-trajneri i Vllaznisë dhe emri i njohur për ambientin sportiv në Shqipëri, Mirsad Jonuz, mund të…

“Po injorohet nga trajneri Gernot Rohr”, në Nigeri bën bujë deklarata e Patrick Eze: Do të luajë për Shqipërinë

Vetëm pak ditë më parë, golashënuesi i Kukësit, Patrick Eze, u shpreh i hapur për të…

VIDEO/ I fiksuar pas golave të shënuara, por Rei Manaj tund gabimisht rrjetën e Barcelonës B

Barcelona B është duke u ndeshur në transfertë kundër Ibizës. Rei Manaj është në formën më…

E bujshme: Agjenti dhe babai i Haaland takojne drejtuesit e Barcelones dhe Real Madrid

Haaland eshte lojtari me i kerkuar i momentit dhe kjo nuk ka dyshime pasi ai kerkohet…

Leonardo Bonucci pozitiv me Covid-19

Faqja zyrtare e Juventus ka konfirmuar se Leonardo Bunucci ka rezultutar pozitiv me virus dhe lojtari…

Thellohet skandali/ TV publik i Spanjës s’e përmend Kombëtaren e Kosovës as në reklamat para ndeshjes

Pas provokimit të gazetarit spanjoll i cili nuk përmendte emrin e Kosovës, televizioni publik i Spanjës…

Klubet e futbollit në Belgjikë votojnë për bashkimin me ligën Hollandeze!

Klubet kryesore të futbollit të Belgjikës kanë mbështetur një propozim për të bashkuar kampionatin e tyre…

Lewandowski zbulon tre futbollistët që i kishte idhuj në fëmijëri (FOTO LAJM)

Robert Lewandowski foli për fëmijërinë e tij dhe idhujt në një intervistë me ish fituesin e…

Translate »