Konfirmohet: Xavi po përgatitet për ta marrë drejtimin e Barcelonës

Xavi e pranon se po përgatitet për ta marrë drejtimin e Barcelonës. Xavi ka zbuluar se…

Rikthimi i Dermarkut ters per Parmen

Kastriot Dermaku u kthye titullar për Parmën. Dhe aktivizimi i tij në vend të të skualifikuarit…

Tirana-Kukesi, a do mbyllet perfundimisht apo do të rihapet kampionati?

Çfarë ndodhi dhe pritet të ndodhë në Kategorinë Superiore? Si u paraqiten dy pretendentet për titull?…

Milani gjen zëvendësuesin e Ibrës, “EL Tanque” pret zbarkimin në “San Siro”

Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga Milani, pasi palët nuk kanë gjetur ende një marrëveshje për…

Ja si e festoi Leo MESSI 33-Vjetorin.

Nuk shënoi ndaj Athletic golin e 700 të karrierës, por e festoi në stilin e tij…

Pse u tërhoq Stambolli nga Champions, që për 4 vitet e ardhshme mbetet në ekranin ‘Kampion’ ?

Analiza e bërë që më 2 qershor nga Molgen’Sport goditi në shenjë sa i takon arsyeve…

Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s votoi në favor të zhvillimit të Champions League

Me formatin “Final-eight” në Lisbonë, që do të thotë se duke filluar nga 12 gushti, 8…

E dhimbshme, Etrit Berisha thyen dorën

Fat i keq për mbrojtësin e Kombëtares së Shqipërisë. Portieri kosovar Etrit Berisha ka thyer dorën,…

Dyshohet se tre lojtarë shqiptarë janë infektuar me koronavirus

Ekipi i futbollit në Kategorinë e Parë të Shqipërisë, Shënkolli është alarmuar pasi 3 lojtarët dyshohet…

Zbulohet ekipi i mundshëm i Silvas

Do të largohet nga PSG, Thiago Silva mund të mbetet në Francë Pas tetë sezonesh, Thiago…

Translate »