Telashet nuk kanë të sosur për Real para Interit

Los Blancos kanë marrë lajme të këqija para supersfidës me Interin në Ligën e Kampionëve. Listës…

REJA: Të Parët? Nuk e mendoja që…

Edi Reja duket se nuk e kishte menduar seriozisht mundësinë që të ngjitej në Ligën B…

Vllaznia më ekip se Tirana, pse e meritoi “Klasiken”? Kombetarja bëri minimumin, Reja me ‘sklerozë’

Analiza e ngjarjeve sportive te javes. Duke filluar me supersfiden e javes se 3-te te Kategorise…

Vlerësohet 500 mijë euro, mësoni lojtarin më të shtrenjtë në Kategorinë Superiore

Kirian Nuabueze është futbollisti më me vlerë i Superiores. Sulmuesi i Laçit vlerësohet 500 mijë euro…

Nations League fillon të vendosë fituesit e grupeve: nëntë ndeshje delikate, ku spikat Portugali-Francë

Nëntë ndeshje delikate, me kampionët e botës në fushë kundër kampionëve të kompeticionit, apo edhe Gjermania…

Viti 2020 ters për Dibalën, Juventusi mund ta largojë në fund të sezonit

Paulo Dibala është kthyer në një shqetësim të madh në shtëpinë e Juventusit. 2020 nuk ka…

Messi ka probleme, ky veprim po tërbon tifozët e Barcelonës!

Mbrëmë skuadra e Barcelonës mposhti me rezultat minimal 2-1 skuadrën e Dinamo Kievit, në ndeshjen e…

Tërbohet Zhoze Murinjo, Bejlin do e stërvisë asistenti i trajnerit të Arsenalit: Nuk është normale kjo që po ndodh

Zhoze Murinjo nuk është aspak i lumtur për tre lojtarët e tij që do të shkojnë…

Milan-i sfidon Inter-in dhe Juventus-in për një talent të madh

Një emër i ri ka tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha të Serisë A. Bëhet fjalë…

Ngjarje e rëndë/ Aksident tragjik me makinë, humb jetën në moshën 20-vjeçare futbollisti shqiptar

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditët e fundit. Futbollisti 20-vjeçar, Jetëlir Hasani, ka humbur jetën pas…