DINAKU MINO RAIOLA! Kjo është shifra e pabesueshme që do të përfitojë nga shitja e Haaland

Mino Raiola njihet si një ndër agjentët më të mirë në futboll, teksa ka nën menaxhemin…

E bujshme: Agjenti dhe babai i Haaland takojne drejtuesit e Barcelones dhe Real Madrid

Haaland eshte lojtari me i kerkuar i momentit dhe kjo nuk ka dyshime pasi ai kerkohet…

Leonardo Bonucci pozitiv me Covid-19

Faqja zyrtare e Juventus ka konfirmuar se Leonardo Bunucci ka rezultutar pozitiv me virus dhe lojtari…

Tjeter problem per Realin: Ramos demtohet dhe mungon ne ndeshjet e rendesishme.

Eshte konfirmuar se Sergio Ramos ka pesuar nje demtim muskular ne ndeshjen e tij te fundit…

10 lojtarët më të mirë deri më tani

Lionel Messi, Nabil Fekir dhe Toni Kroos konsiderohen nga Observatori i Futbollit CIES si tre nga…

Vecino shërohet nga COVID-19

Mesfushori i Interit, Matias Vecino është shëruar nga COVID-19 dhe do bëjë disa testime para se…

Manchester City konfirmon: Agüero largohet në verë

Diten e sotme, Manchester City ka konfirmuar se nuk do ta vazhdojë kontratën me sulmuesin Agüero…

Telashe para Anglisë për Rejën , mbrojtësi dëmtohet dhe humbet përballjen me “ 3 Luanët “

Telashe te Shqipëria pak orë para sfidës me Anglinë në Air Albania. Mbrojtësi Marash Kumbulla ka…

Sonte Andorra-Shqipëria, nis ëndrra kuqezi

E nisim më Andorrën, kundërshtaren ideale për të marrë tri pikët e para në Grupin I…

U transferua me bujë te Lacio, Muriqi drejt largimit. Në Itali zbulojnë të ardhmen e sulmuesit

Vedat Muriqi u transferua me bujë te Lacio në merkaton e verës, por sulmuesi i Kosovës…

Translate »