Telashet nuk kanë të sosur për Real para Interit

Los Blancos kanë marrë lajme të këqija para supersfidës me Interin në Ligën e Kampionëve. Listës…

REJA: Të Parët? Nuk e mendoja që…

Edi Reja duket se nuk e kishte menduar seriozisht mundësinë që të ngjitej në Ligën B…

Vllaznia më ekip se Tirana, pse e meritoi “Klasiken”? Kombetarja bëri minimumin, Reja me ‘sklerozë’

Analiza e ngjarjeve sportive te javes. Duke filluar me supersfiden e javes se 3-te te Kategorise…

Vlerësohet 500 mijë euro, mësoni lojtarin më të shtrenjtë në Kategorinë Superiore

Kirian Nuabueze është futbollisti më me vlerë i Superiores. Sulmuesi i Laçit vlerësohet 500 mijë euro…

I përfundon kontrata verën e ardhshme, Interi gati për goditjen e madhe në merkato

Xhorxhino Uinaldum është duke u ndjekur me kujdes nga Interi, i cili po përgatitet për një…

Nations League fillon të vendosë fituesit e grupeve: nëntë ndeshje delikate, ku spikat Portugali-Francë

Nëntë ndeshje delikate, me kampionët e botës në fushë kundër kampionëve të kompeticionit, apo edhe Gjermania…

“Ndeshja me Shqipërinë e panevojshme”, flet Shaland: Ja pse nuk fituam në Ligën e Kombeve

Shqipëria dhe Kosova do të përballen ditën e nesërme, në miqësoren vëllazërore, duke filluar nga ora…

Viti 2020 ters për Dibalën, Juventusi mund ta largojë në fund të sezonit

Paulo Dibala është kthyer në një shqetësim të madh në shtëpinë e Juventusit. 2020 nuk ka…

Kosova grumbullohet në Durrës, shumë mungesa prej COVID-19 dhe dëmtimeve

Përfaqësuesja e Kosovës është grumbulluar sot në hotel “Premium”, në Durrës, në kuadër të përgatitjeve për…

Messi ka probleme, ky veprim po tërbon tifozët e Barcelonës!

Mbrëmë skuadra e Barcelonës mposhti me rezultat minimal 2-1 skuadrën e Dinamo Kievit, në ndeshjen e…