Djali i LeBron James është anëtari i ri i FaZe Clan

Bronny James është anëtari më i ri i FaZe Clan.Organizata FaZe Clan ka njoftuar se ka…

Twitch lançon një kanal të ri sportiv për futboll, NBA, UFC dhe më shumë

Twitch, e njohur më shumë për streaming të gaming, po zgjerohet më shumë në transmetime sportive…

NBA në telashe para rifillimit, 4 lojtarë pozitivë me Covid-19

Situatë aspak optimiste në NBA, një muaj para rinisjes së kampionatit. 3 basketbollistë të Sacramento Kings…