Blog

Presidenti i Barcelonës befason të gjithë me vendimin që mori

Bartomeu tashmë ka marrë një vendim për vetën. Presidenti i Barcelonës, Jose Maria Bartomeu nuk ka…

Klubi nga Rusia po ia merr nga ‘duart’ Milanit lojtarin që e kërkoi gjatë

Skuadra ruse Spartak Moscow ka besim se ata mund të mbyllin një marrëveshje për mbrojtësin e…

Andi Lila letër të hapur Dukës: Po i kërkon qeverisë atë që nuk e bën vetë, mos u ndiko nga këshilltarët mediokër

Andi Lila nëpërmjet një letre të hapur presidentit të FSHF-së, Armand Duka, i thotë këtij të…

Allegri te Roma? Flet trajneri

Allegri ngjall spekulimet për të ardhmen e tij: Roma? Le të shohim. Roma mund të ndryshoj…

Video: Simulim i turpshëm, Bruno Fernandes lë nam kundër Palace

Manchester United humbi në shtëpi kundër Crystal Palace me rezultatin1-3. “Djajtë e kuq” nuk zhvilluan një…

Letër e hapur: Presidenti i FSHF i shkruan Kryeministrit

I nderuar zoti Kryeministër! Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar…

Dalin detaje të reja tronditëse për Schumacher

Doktori gjerman jep një detaj tronditës për Schumacher. Neurologu Erich Riederer, në një dokumentar mbi ish-kampionin…

Pep Guardiola kthehet të flasë për Leo Messin dhe shfryn ndaj gazetarëve!

Josep Guardiola, trajneri i Manchester City, foli për herë të parë në lidhje me çështjen Messi,…

Thiago po transferohet te Liverpooli, ҫmenden tifozët e Manchester Unitedit

“Çmenden” tifozët e Man United, kur e shohin se Thiago Alcantara po transferohet te Liverpooli. Tashmë…

Forbes: Ja futbollistët më të paguar në botë!

Lionel Messi, tashmë mund ta quani edhe… miliarder. Revista “Forbes” ka realizuar një listë të futbollistëve…