Rikthimi i Dermarkut ters per Parmen

Kastriot Dermaku u kthye titullar për Parmën. Dhe aktivizimi i tij në vend të të skualifikuarit…

Tirana-Kukesi, a do mbyllet perfundimisht apo do të rihapet kampionati?

Çfarë ndodhi dhe pritet të ndodhë në Kategorinë Superiore? Si u paraqiten dy pretendentet për titull?…

Ancelotti po e transferon yllin e Real Madridit

Lucas Vasquez pritet që të vazhdojë karrierën në Angli. Interesim për shërbimet e tij, ka treguar…

Hoeness i shokon bavarezet me kete deklarat bombastike

Bayern Munich mund ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Gjermanisë, për ta përfunduar sezonin…

Milani gjen zëvendësuesin e Ibrës, “EL Tanque” pret zbarkimin në “San Siro”

Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga Milani, pasi palët nuk kanë gjetur ende një marrëveshje për…

Muller thyen rekordin e De Bruynes

Muller thyen rekordin e De Bruynes për asiste në Bundesligë. Ylli veteran i Bayern Munichut, Thomas…

Atletico Madrid po e transferon yllin e njohur të Serie A

Atletico Madrid duket se po e transferon yllin e njohur të Serie A. Diego Simeone do…

Zhvillohet gara e Drag Race ne Kosove.

Gjat muajt shkurt në Aeroportin e vjetër të Sllatines do të mbahej një gare Drag Race…

Gazetari italian zbulon ekipin e ri të Rashicës

Rashica afër Leipzig – gazetari italian zbulon detajet. Milot Rashicia është gjithnjë e më afër Leipzig.…

Liverpool shpallet kampion, Klopp shpërthen me këtë deklaratë

Pas 30 vjetësh pritje, Liverpool mbrëmë është shpallur Kampion i Premier Ligës. Trajneri gjerman i ka…

Translate »