VIDEO/ Miku i paftuar ndërpret ndeshjen, askush nuk mund ta kapte dot me shpejtësi

Ndeshja e futbollit në Australi mes Adelaide United dhe Macarthur është ndërprerë për disa sekonda. Kjo…

Revolucion në pagesë/ Të gjithë flasin për “Bitcoin”, ekipi i “Premier League” do marrë bonuset në këtë mënyrë

Revolucion në mënyrën e pagesës! Ekipi i Southampton në “Premier League” ka mbyllur marrëveshjen me një…

VIDEO/ Gafa më e madhe e bërë me VAR, në “Premier League” anuluan golin se…ngatërruan lojtarin

Në “Premier League” po vazhdon polemikat e mëdha edhe me aplikimin e teknologjisë VAR, por këtë…

Ekskluzive/ “Jam në bisedime me një ekip të Superiores”, Mirsad Jonuz po mendon largimin nga Katari

Ish-trajneri i Vllaznisë dhe emri i njohur për ambientin sportiv në Shqipëri, Mirsad Jonuz, mund të…

Ekskluzive/ “Kush është ky?”! Plori i kthen përgjigje Martinit: Nuk më ka pëlqyer as loja e Interit e as e Teutës

Luftë për titullin kampion dhe situata e ndezur në deklarata. Zëvendës trajneri i Vllaznisë, Elvis Plori,…

“Po injorohet nga trajneri Gernot Rohr”, në Nigeri bën bujë deklarata e Patrick Eze: Do të luajë për Shqipërinë

Vetëm pak ditë më parë, golashënuesi i Kukësit, Patrick Eze, u shpreh i hapur për të…

VIDEO/ I fiksuar pas golave të shënuara, por Rei Manaj tund gabimisht rrjetën e Barcelonës B

Barcelona B është duke u ndeshur në transfertë kundër Ibizës. Rei Manaj është në formën më…

“Shokuese se si e pësuam golin e parë”, trajneri i Bylisit: Me Kastrioti e njëjta gjë si me Partizanin, tregon shumë…

Partizani ka fituar lehtësisht në përballjen e luajtur në “Air Albania” kundër Bylisit. Takimi u hap…

Pagë e çmendur/ Haland pritet të bëhet lojtari më i paguar i epokës së re

Erling Haland, ylli i Borussia Dortmund, është në prag të të qenit futbollisti më i paguar…

Si e harroi Dortmundi Hummelsin në stadium?

Një episod i rrallë ka ndodhur pas takimit mes Borussia Dortmund dhe Koln në Bundesliga. Ai…

Translate »