U aksidentua me makinë, ndërron jetë ish-futbollisti

Ka ndërruar jetë në moshën 47 vjeçare, ish-futbollisti kroat, Slobodan Sudec. Të shtunën pasdite, Sudec pësoi…

Illyrius Motorsport konfirmon/ Ja pse nuk garoj Vis Kosova ne FASK (Ja fituesi)

Ditën e diel u mbajt gara më e madhe e automobilizmit në rajon. Drag Race 2021…

Lamborghini njofton planin për një makinë plotësisht elektrike para vitit 2030

Prodhuesi italian i super veturave Lamborghini njoftoi të martën se do të nisë një makinë plotësisht…

EKSKLUZIVE/ FASK bën lajmërimin për spektatorët në DRAG RACE 2021

Këtë fundjavë në Aeroportin Adem Jashari, në pistën e vjetër të Sllatinës në Prishtinë, do të…

Ronaldo largon makinat nga garazhdi në Torino/ A po largohet CR7 nga Juventus ?

Ylli i Juventus, Cristiano Ronaldo, këtë mbrëmje është filmuar duke ngarkuar të gjitha makinat që ndodheshin…

ZYRTARE: Merret vendimi përfundimtar për finalen e Ligës së Kampionëve

UEFA informon Chelsea dhe Man City për vendimin përfundimtar të Ligës së Kampionëve për zhvillimin e…

VIDEO/ Rivalët i bëjnë pritjen e veçantë si titullar, Ernest Muçi kalon në tunelin e duartrokitjeve

Ernest Muçi e ka nisur për herë të parë si titullar te Legia e Varshavës. Talenti…

Superiorja kthehet me dy ndeshje interesante, karta e Memellit dhe Bylis-Tirana ku diskutohen ekstremet

Sot në orën 16:00 do të luhen dy sfidat e para të javës së 31-të të…

21.000 tifozë të pranishëm në Wembley/ FA CUP hap dyert në përballjen Leicester-Chelsea

Pas projekteve pilot të ndërmarra nga qeveria angleze në rikthimin e tifozëve në shkallet e stadiumeve,…

Nuk ndryshon kurrë! Nuabueze tradhton sërish Laçin, ndëshkohet me karton të kuq pas 7 minutash

Kur Laçi ka më shumë nevojë për të që të vazhdojë luftën e titullit kampion, Nuabueze…

Translate »