Rroca shkëlqen në Turqi, shënon 2 gola në 5 minuta

Eduard Rroca e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Ligën e Parë turke.…

Theu rregullat e COVID-19. Ronaldo i përgjigjet ministrit italian

Pak ditë më parë futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo zbuloi se është infektuar me COVID-19. Ylli…

Nominohen 20 futbollistë për “Golden Boy 2020”, ja lista

Gazeta italiane “Tuttosport” ka publikuar listën e futbollistëve të cilët janë të nominuar për edicionin e…

MURIQI GATI TË TREGOJË MUSKUJT ME LAZION

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi pritet të debutojë në kampionatin italian këtë fundjavë. Sipas…

Covid-19 në Serie A, ja futbollistët e infektuar dhe ata të shëruar

Pas infektimit të Cristiano Ronaldos, Serie A bën një bilanc sa i përket futbollistëve të prekur…

Neymari kalon rekordin e Ronaldos/ ‘’Fenomeni’’ e përshendet: Fluturo, djalosh! Po shkruan një histori të bukur!

Parakalimi nga Neymari si golashënuesi i dytë më i mirë në historinë e kombëtares braziliane e…

Cristiano Ronaldo rezulton pozitiv me COVID-19, lë grumbullimin me Portugalinë

Cristiano Ronaldo ka testuar pozitiv me COVID-19 gjatë grumbullimit me kombëtaren portugeze. Ronaldo është vetizoluar dhe…

E BUJSHME/ Ronaldo drejt largimit nga Juventus, ja cili klub e joshe…

Në Spanjë thonë se Kristiano Ronaldo mund të largohet në fund të sezonit nga Juventusi për…

Futbollisti shqiptar largohet nga Lacio ne janar, ja ku da ta shohim të luaj…

Zyrtare/ Futbollisti shqiptar largohet nga Lacio ne janar, ja ku da ta shohim të luaj… Riza…

Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar

Pas deklaratave të modeles, Maluma “thumbon” rëndë Neymar me këtë mbishkrim…”JAM I PREFERUARI I TË DASHURËS…