James larg Madridit, katër klubet angleze nisin garën

James Rodriguez do të largohet në verë nga Real Madridi, pasi nuk ka mbështetjen e trajnerit…

Griezman prane kalimit ne Premier League

Dy skuadra të Premierligës kërkojnë Griezmann. Ylli francez, Antoine Griezmann u bë temë pas derbit që…

“Ju jeni thjesht pasagjer…”; babai i Griezmann turpëron keq Setién

Antoine Griezmann po kalon një situatë të vështirë dhe të papritur te Barcelona. Quique Setién e…

Konfirmohet: Xavi po përgatitet për ta marrë drejtimin e Barcelonës

Xavi e pranon se po përgatitet për ta marrë drejtimin e Barcelonës. Xavi ka zbuluar se…

Rikthimi i Dermarkut ters per Parmen

Kastriot Dermaku u kthye titullar për Parmën. Dhe aktivizimi i tij në vend të të skualifikuarit…

Tirana-Kukesi, a do mbyllet perfundimisht apo do të rihapet kampionati?

Çfarë ndodhi dhe pritet të ndodhë në Kategorinë Superiore? Si u paraqiten dy pretendentet për titull?…

Hoeness i shokon bavarezet me kete deklarat bombastike

Bayern Munich mund ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe Kupën e Gjermanisë, për ta përfunduar sezonin…