Lamtumirë PSG, Cavani në këtë skuadër

Edinson Cavani nuk do të jetë më pjesë e PSG-së. Bayern Munich ka shfaqur interesim për…

FERRARI 599XX, ËSHTË NJË ARMË E FUQISHME PËR PISTË, GJITHASHTU DHE E ZHURMSHME

Nuk ka faj, më një motor V12 me 720 kuaj fuqi. 599xx është një version i…

Kthesë e madhe te Milani, Ibrahimovic merr vendim për të ardhmen e tij

Zlatan Ibrahimovic raportohet se është i gatshëm të bëjë një flijim në mënyrë që të qëndrojë…

Revolucion te Barcelona, po largohen 12 futbollistë

Barcelona me ndryshime të mëdha në formacioni e lojtarëve. Barcelona po përgatitet për një revolucion të…

Twitch lançon një kanal të ri sportiv për futboll, NBA, UFC dhe më shumë

Twitch, e njohur më shumë për streaming të gaming, po zgjerohet më shumë në transmetime sportive…

Menaxheri i Khabib jep lajmin: Ja kur do të rikthehet në kafaz

Khabib Nurmagomedov, kampioni i botës në peshën e lehtë në artët maeciale mikse, do të rikthehet…

Rangnick e dëshiron me çdo kusht këtë sulmues të Milani

AC Milan pritet të bëjë revolucion gjatë afatit të transferimeve të verës. Duket filluar me transferimin…

Zbuloni surprizen e rradhes nga real Madrid

EA SPORTS arrin një marrëveshje ekskluzive me Real Madrid deri në 2025 EA SPORTS ka siguruar një…

Agjenti e zbulon aksidentalisht ekipin e ri të Milot Rashicës

Agjenti i Rashicës: Leipzigu i përshtatet mirë Milotit. Agjenti i Milot Rashicës, Altin Lala, i ka…

Zbuloni klubin e ri te Manuel Pellegrinit

Pellegrini rikthehet si trajner për herë të katërt në Spanjë Real Betis ka konfirmuar Manuel Pellegrinin…