Vjen transferimi i madh te Barcelona

Vjen përforcimi i madh: Dua të transferohem te Barcelona. Barcelona ka marrë përgjigje pozitive nga objektivi…

PRAPASKENA: Fjalia e bujshme që Sarri i tha presidentit të Juventusit kur e shkarkoi!

Lamtumira e Sarrit nga Juventusi ishte e pritshme pas eliminimit ndaj Lyon në Champions League dhe…

Edhe Paul Pogba po shkon drejt Juventusit

Paul Pogba dëshiron të rikthehet te Juventusi. ‘Tuttosport’ raporton se mesfushori francez ka vetëm një ekip…

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-futbollisti ikonë i Tiranës

Një lajm i hidhur ka ardhur për futbollin shqiptar. Është ndarë nga jeta ish-futbollisti dhe ish-trajneri…

Djali i LeBron James është anëtari i ri i FaZe Clan

Bronny James është anëtari më i ri i FaZe Clan.Organizata FaZe Clan ka njoftuar se ka…

F1 plotëson kalendarin me 4 etapat finale

Formula 1 ka zyrtarizuar tw martwn edhe përfshirjen e katër garava të reja në Kalendarin e…

Fury synon duelin e madh: Mjaft e mbrojte atë lepur duke vendosur pengesa

Tyson Fury, kampioni i botës në peshën e rëndë (WBC), ka reaguar pas humbjes së Dillian…

Barcelona, zbulohet kërkesa e parë e Koeman në merkato

Nuk ka ardhur akoma lajmërimi zyrtar, por Ronald Koeman do të jetë trajneri i ardhshëm i…

Supermakina me hidrogjen që premton 350km/h dhe 1600km në një serbator. Titulli

E quajtur Hyperior XP-1, pritet të lançohet në 2022 dhe arrin 100km/h për vetëm 2,2 sekonda.Por…

SG, ja sa kanë harxhuar sheikët për një… gjysmëfinale

Paris SG siguroi gjysmëfinalen e Champions për herë të parë pas 25 vjetësh, përderisa gjysmëfinalja e…