Football

ZYRTARE: Merret vendimi përfundimtar për finalen e Ligës së Kampionëve

UEFA informon Chelsea dhe Man City për vendimin përfundimtar të Ligës së Kampionëve për zhvillimin e finales në Stamboll. “Finalja e Ligës së Kampionëve do të zhvillohet në Stamboll më…

Basketball

Tennis

Dan Evans mposhtet nga Aslan Karatsev në raundin e dytë në Dubai!

Numri një britanik Dan Evans është jashtë Kampionatit të Tenisit në Dubai pas një humbjeje 6-4 4-6 6-4 në raundin e dytë nga Aslan Karatsev i Rusisë.  Pasi humbi setin…

Makina

KUR MENDONI QE I KENI PARE TE GJITHA, SHIKONI NJE URUS TE FLUTUROJE” MBI AVENTADOR

Shpesh kemi parë video të cmendura në YouTube.Janë të pafundme dhe njëra prej tyre është hedhur nga Mike I kanalit Street Speed 717 ku mendoi që ksaj radhe të hidhte…

KOLEKSIONI PERFEKT EKZISTON, DHE NDODHET NE GJEORGJI

Kemi parë shpesh herë nëpër rrjete sociale apo dhe YouTube koleksione të cmendura, makina që dhe është vështirë ti shohim në rrugë. E sigurisht shumica e koleksionistave që kemi parë…

eSports

FIFA 21 konfirmon lojtarët më të mirë të gjuajtjeve të lira dhe një prej tyre është shqiptar

Edhe pse përfshirja e Lionel Messi nuk do të ngrejë vetulla, Enis Bardhi patjetër që po, pasi shqiptaro-maqedonasi është lojtari i katërt në FIFA 21 me më shumë saktësi në faulle Për…

Translate »