Me te fundit

Shqiperi-Andorra,formacioni i mundshem

Sot ne oren 20:45 kombetarja jone do te luaje sfiden e rradhes ndaj Andorres ne stadiumin "Elbasan Arena"...

Horror ne Londer,Andre Gomes thyen kemben-VIDEO

Eshte duke u luajtur ndeshja midis Everton dhe Tottenhem ku miqte po fitojne me rezultat 0-1 por ne nje moment horror ka nderprere ndeshjen per disa minuta...

Dembele humb besimin e trajnerit

Eshte shpallur lista zyrtare e ekipit te Barcelones per ndeshjen ndaj Levante e clia luhet sot ne oren 16:00...

Statistikat tregojne se Smalling eshte me mire se de Ligt

Ky sezon nuk ka nisur aspak mire per blerjen gjigande te Juventusit,Matthijs de Ligt...

Vazhdon Psg me humbjet,kete here ndaj Dijon

Eshte luajtur dje ndeshja midis Dijon dhe PSG ku vendasit kane mundur kampionet me rezulatat...

E pabesueshme,Mertens thyen rekord historik te Napoli

Diten e djeshme u luajt ndeshja midis Salzburg dhe Napolit ku miqte fituan me rezultatin 2-3...

Rezultatet e ndeshjeve te tjera te Champions League

Jane luajtur dje edhe 8 ndeshjet e mbetura te Champions League si gjithmone me plot gola dhe spektakel...

Rezultatet e 8 ndeshjeve te para te Champions League

Jane luajtur dje 8 ndeshjet e para te Champions league ku te vetmet gjerat qe nuk munguan ishin golat duke u shenuar plot 30 te tille...

Mbyllet ne barazim derbi i Anglise

Eshte mbyllur ndeshja me e rendesishme e fundjaves me rezultatin 1-1 ku pati emocione dhe raste te dyshimta ku u perdor me se shumti VAR....

Fiton perseri Juventus,vazhdon serine e fitoreve

Mbremjen e djeshme Juventus ka vazhduar fitoret e saj te njepasnjeshme kete here ndaj nje ekipi jo konkurues si Bologna...

Deshton Real Madrid,humb ndaj Mallorca

Surpriza e ndeshjeve te dites se djeshme eshte padyshim humbja e Real Madrid ndaj ekipit te vendit te 18 Ma...

Rezultatet e ndeshjeve te Bundesliga

Jane luajtur disa nga ndeshjet e liges gjermane me gola pafund por edhe me surpriza ku kampionet e Bayern nuk kane arritur te fitojne as kete here.Me poshte jepen rezulatet...

Rezultatet e ndeshjeve te Premier League

Jane luajtur disa nga ndeshjet e javes se 9 ne kampionatin anglez ku nuk kane munguar golat,emocionet dhe suprizat.Me poshte ju njohim me rezultatet e dites se djeshme...

I vetem perball portjerit,Messi ben gafen e paimagjinueshme

Eshte mbyllur ne keto momente ndeshja Eibar-Barcelona e vlefshme per La Liga.Barcelona fiton me shifrat 0-3 me golat e Griezmann,Messi...

Mbyllen ndeshjet e Euro 2020,keto jane rezultatet e djeshme

Eshte mbyllur java e ndeshjeve te grupeve te Euro 2020 diten e djeshme.Ndeshje me shume emocion,gola dhe surpriza.Dje ishin 9 ndeshjet e fundit ku rezultatet ishin si me poshte...

Te Tjera

Reali ofron 30 milion plus Iscon per yllin e Juventus

Kohet e fundit ka pasur nje interesim te madh per Pjanic nga Real Madrid kjo per shkak te formes se tij te larte kete sezon...

Trofeu i lojtarit te ri me te mire te vitit,20 kandidatet

Sot eshte shpallur lista e 20 kandidateve te cilet do kene mundesi te fitojne trofeun "Golden Boy",trofeu i lojtarit te ri (mosha nen 21 vjec) me te mire te vitit 2019. Shikoni listen...

Moment i keq per Interin,humb Sanchezin per nje kohe te gjate

Si te mos mjaftonte humbja per vendin e pare ndaj Juventus,tani Inter do te perballet me nje problem tjeter te madh, ajo e mungeses se Sanchez per nje kohe te gjate.Ai u demtua ne ndeshjen...

Ndeshjet e sotme te Euro 2020

Do te luhen sot 7 ndeshje te tjera per kualifikueset e Euro 2020 ku priten gola dhe emocione ne super sfidat e sotme.Me poshte tregohen ndeshjet...

Rezultatet e ndeshjeve te djeshme te Euro 2020

Dje u luajten ndeshjet e rradhes per kualifikimet e Euro 2020 kur surpriza me e madhe ishte fitorja e Cekise ndaj Anglise. Por Shqiperia edhe pse me raste te shumta dhe te pastra nuk arriti te shenoje gol. Rezultatet...

Befason Juventus,rikthen interesimin per Pogba

Veren e ardhshme,Juventus pritet te beje nje tjeter blerje te madhe kete here nga kampionati anglez.Emrat me te perfolur jane mesfushoret Eriksen dhe ...


Falenderim i vecante shkon per Dajana Xhafa