Horror ne Londer,Andre Gomes thyen kemben

Eshte duke u luajtur ndeshja midis Everton dhe Tottenhem ku miqte po fitojne me rezultat 0-1 por ne nje moment horror ka nderprere ndeshjen per disa minuta.

Andre Gomes,ish lojtar i Barcelones qe tani eshte pjese e Everton ka thyer kemben ne nje duel me lojtarin e Tottenhem,Son.Pas nderhyrjes se tij,Son eshte para duke qare pa fund dhe nuk po i besonte syve.Me poshte tregohet video.

KUJDES: PAMJE HORROR