Vazhdon Psg me humbjet,kete here ndaj Dijon

Eshte luajtur dje ndeshja midis Dijon dhe PSG ku vendasit kane mundur kampionet me rezulatat 2-1.

Goli i pare u shenua nga Mbappe ne minuten e 19 ndersa Dijon permbys lojen me Chouiar dhe Cadiz.

Edhe pse me 3 humbje kete sezon,PSG vazhdon te mbaje kryesimin e kampionatit me 8 pike siper vendit te 2.