I vetem perball portjerit,Messi ben gafen e paimagjinueshme

Eshte mbyllur ne keto momente ndeshja Eibar-Barcelona e vlefshme per La Liga.Barcelona fiton me shifrat 0-3 me golat e Griezmann,Messi dhe Suarez.

Por rasti i minuten se 31 ka marre vemendjen e te gjithe shikuesve.Messi ia del te mposhte dy kundershtare dhe vetem per vetem me portjerin humb rast te paimagjinueshem.

Ai pati shans te dyfishonte rezultatin shume lehte por nuk mundi.Me poshte jepet rasti: